AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

AGROTEC Group patří k nejlepším zaměstnavatelům

Celá skupina AGROTEC Group, včetně svých dceřiných společností AGRI CS a.s. a AGROTEC servis s.r.o. se nově pyšní umístěním v prestižní soutěži Zaměstnavatel roku. Do soutěže jsme se zapojili poprvé a o to větším potěšením je „vybojovaná stříbrná medaile“ v kategorii Zaměstnavatel regionu 2017 do 5 000 zaměstnanců.

Metodika hodnocení celé soutěže je zajímavým a hlavně objektivním měřítkem konkurenceschopnosti jednotlivých firem. To, že se AGROTEC Group umístil na 2. místě o něm vypovídá, že je společností ve skvělé finanční kondici, s vysokou produktivitou práce a bohatými investicemi do svých zaměstnanců. Pro zaměstnance AGROTEC Group to znamená nejen dobré pracovní a mzdové podmínky ale také širokou nabídku zaměstnaneckých výhod.

Umístěním na druhém místě v kategorii Zaměstnavatel regionu 2017 do 5 000 zaměstnanců tak společnost dokazuje, že úspěch již dávno neskrývá jen v ekonomických ukazatelích, ale že stejnou důležitost přikládá hledání nových příležitostí, naslouchání trhu a také svým zaměstnancům.

 

agrotec patří mezi nejlepší zaměstnavatele

Personální ředitelka AGROTEC Group Ing. Ivana Middleton s kolegy ze skupiny Agrofert na slavnostním vyhlášení.

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.