AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Aktuality

Beseda o Rallye Dakar 2018 Beseda o Rallye Dakar 2018

Jste fanoušky rallye sportu nebo vás jen zajímají zajímavosti z nejnáročnějšího závodu na světě? Tak to nesmíte chybět na besedě s Martinem Macíkem, Františkem Tomáškem a Janem Brabcem. Závodníci se podělí o zážitky z nejnáročnějšího závodu na světe a budou odpovídat na dotazy publika. Martin Macík se umístil na úžasném 5. místě a je tak nejúspěšnějším českým závodníkem tohoto ročníku v dané kategorii. 

Africa Eco Race 2018 Africa Eco Race 2018

IVECO dominovalo kategorii nákladních vozidel v závodu Africa Eco Race 2018, který si podmanil Gerard De Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO. Gerard De Rooy obsadil první příčku v kategorii nákladních vozidel v rámci seriálu Africa Eco Race 2018, který si od začátku zcela podmanil.

Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018 Dakar 2018 a Africa Eco Race 2018

Dva hlavní zavody nejnáročnější světové rallye a tým PETRONAS De Rooy IVECO je připraven bojovat o tituly. Anton Van Genugten a Artur Ardavičus se zúčastní rallye Dakar 2018. Gerard De Rooy, vedoucí člen týmu, a Wuf Van Ginkel budou bojovat o titul na rallye Africa Eco Race 2018

PF 2018 PF 2018

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce.
Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se Vám
v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí tak jak to jen bude možné.

Van of the Year 2018! Van of the Year 2018!

IVECO Daily Blue Power se stala Mezinárodní dodávkou roku 2018. Nová udržitelná řada IVECO pro nasazení v městských oblastech bez omezení – panel 25 novinářů z celé Evropy s bohatými zkušenostmi na poli užitkových vozidel ji ocenil titulem Mezinárodní dodávka roku 2018

Zbrusu nová řada Zbrusu nová řada

Společnost IVECO uvedla na trh model Stralis X-WAY, zbrusu novou řadu určenou speciálně pro stavební logistiku a městské služby. Kombinuje v sobě tu nejlepší spotřebu a bezpečnostní technologie IVECO s legendární terénní robustností těch nejtěžších vozidel a výsledkem je špičková produktivita s mimořádnými celkovými náklady na vlastnictví.

 

Omezení provozu Omezení provozu

Z důvodu probíhající rekonstrukce showroomu a příjmu servisu na provozovně Brno, Dornych 65 dochází k omezení přístupu a dočasné změně příjmu oprav. Příjem oprav je přesunut do prvního patra nad sklad náhradních dílů v přední části budovy vedle vrátnice.

Daily Blue Power Daily Blue Power

Řada Nové DAILY BLUE POWER přináší dokonalé vozidlo pro jízdy v městských i příměstských oblastech. Non-stop přístup do centra kteréhokoli města zbaví všechny dopravce břemene v podobě environmentálních předpisů, a to prostřednictvím atraktivní kombinace technologií,nízkých emisí a dopadu na životní prostředí, vysokého výkonu a účinnosti.

S limitovanou edici ALL BLACKS na Nový Zéland S limitovanou edici ALL BLACKS na Nový Zéland

Společnost IVECO zahájila prodej limitované edice nákladních vozidel v barvách legendárního novozélandského ragbyového týmu All Blacks. Nabídka se vztahuje na nové tahače Iveco stralis MY2016

IVECO se zemním plynem na japonském trhu IVECO se zemním plynem na japonském trhu

Společnost IVECO představila akční plán, který je zaměřený na podporu japonského trhu v oblasti využití vozidel s pohonem na zemní plyn. Tento krok odráží silný závazek společnosti k udržitelnosti a celosvětovému boji proti emisím skleníkových plynů.

Czech Truck Prix Czech Truck Prix

IVECO se zúčastnilo Evropského poháru tahačů 2017 a to hned jako sponzor rovnou dvou týmů. Tým Schwabentruck reprezentuje značku osm let a pro tento ročník se rozhodl reprezentovat IVECO také tým Hahn - šampion roku 2016. Letos tedy má tento tým před sebou nelehký úkol a to obhajobu titulu.

SILK WAY RALLY 2017 SILK WAY RALLY 2017

Artur Ardavichus zakončil 13. etapu závodu z Alashan Youqi do Zhongwei se svým vozem #310 IVECO Powerstar na 6. pozici a tím dosáhl celkové 4. místo v rámci Silk Way Rally. Holanďané Ton Van Genugten a Gerard De Rooy dovedli svá vozidla IVECO do cíle na 8. a 12. místě částečné klasifikace 13. speciální etapy.

Veľká cena Slovenska na okruhu Slovakia Ring Veľká cena Slovenska na okruhu Slovakia Ring

Majstrovstvá Európy ťahačov na okruhu (ETRC) sa pre IVECO vyvíjajú veľmi dobre: Tím Bullen IVECO Magirus sa na slovenskom okruhu vďaka jazdcovi Jochenovi Hahnovi postavil na stupeň víťazov až v troch zo štyroch závodov.

IVECO podporuje legendární tým Abarth Scorpion IVECO podporuje legendární tým Abarth Scorpion

IVECO se stalo oficiálním dodavatelem logistických řešení pro tým Abarth: dvě vozidla IVECO budou součástí doprovodného Abarth fleetu – Stralis XP a Eurocargo, „Truck of the year 2016“. IVECO vyrobí 124 modelů speciální limitované edice Nový Stralis XP TCO2 Šampion v bílé livreji s červenými a šedými doplňky – v tradičních barvách týmu Scorpion. Nový Stralis XP Abarth „Emotional Truck“.

AGROTEC Group patří k nejlepším zaměstnavatelům AGROTEC Group patří k nejlepším zaměstnavatelům

Celá skupina AGROTEC Group, včetně svých dceřiných společností AGRI CS a.s. a AGROTEC servis s.r.o. se nově pyšní umístěním v prestižní soutěži Zaměstnavatel roku. Do soutěže jsme se zapojili poprvé a o to větším potěšením je „vybojovaná stříbrná medaile“ v kategorii Zaměstnavatel regionu 2017 do 5 000 zaměstnanců.

Chytni si svoji svačinu! Chytni si svoji svačinu!

Na měsíc červen připravilo IVECO pro své řidiče příjemné překvapení! Po českých a slovenských dálnicích jezdí dva týmy, které na čerpacích stanicích a odpočívadlech rozdávají řidičům těžkých nákladních vozidel IVECO balíčky se svačinami.

Stralis X-WAY Stralis X-WAY

Zcela nová řada určená pro profesionální a stavební přepravní mise rozšiřuje širokou nabídku značky IVECO - Stralis X-WAY je perfektní pro nasazení na silnicích, kde je potřebná pohyblivost, i v lehkém terénu.

Den otevřených dveří v Olomouci Den otevřených dveří v Olomouci

Pátek 12. května, byl pro Olomouc velkým dnem, a to proto, že jsme měli možnost potkat se hned na dvou dnech otevřených dveří.  Díky tomu, že společnosti AGROTEC a Agrotechnic Moravia spojily své síly a uspořádaly tento zážitkový den, který se nesl v duchu „To nejlepší z Británie“ a „To nejlepší z Itálie“

Evropský poháru tahačů 2017 Evropský poháru tahačů 2017

IVECO zdvojnásobí svou přítomnost na Evropském poháru tahačů 2017 s týmy Team Schwabentruck a Team Hahn

Poprvé se IVECO zúčastní celého Evropského poháru tahačů 2017 jako technický sponzor dvou týmů: nadále bude podporovat Team Schwabentruck a nově i Team Hahn, který bude obhajovat v roce 2017 svůj titul s vozidlem IVECO.

Zlatá úroveň pro IVECO Zlatá úroveň pro IVECO

Dosáhnout zlaté úrovně ve Výrobě světové třídy (WCM) si vyžádalo hloubkovou změnu výrobních systémů i významná opatření pro lepší bezpečnost a ekologickou šetrnost, kde důležitou roli hrálo zapojení všech zaměstnanců továrny.Madridská továrna vyrábí těžkou řadu vozidel IVECO, která se skládá z Nového Stralisu NP a XP a řady Trakker pro celosvětový trh. 

Ocenění pro značku IVECO Ocenění pro značku IVECO

dvacet let systematické práce v rozvoji alternativního pohonu dodávek i nákladních automobilů pro mezinárodní dopravu sklidilo 22. března úspěch. A to na mezinárodním shromáždění NGV GLOBAL 2017 od Asociace vozidel na zemní plyn. 

65 000 Kč k EUROCARGU! 65 000 Kč k EUROCARGU!

Dáme vám k novým vozidlům SERVIS ZDARMA! Na všechna vozidla Eurocargo o celkové hmotnosti do 16 tun vám dáme servisní kontrakt 2XL zdarma a to v celkové hodnotě 65 000 Kč.

IX. Autotým Rally Ice Tour IX. Autotým Rally Ice Tour

IX. Autotým Rally Ice Tour to je benefiční hokejové utkání jezdců rally za účasti osobností z oblasti sportu a šoubyznysu s bohatým doprovodným programem a nyní se můžeme těšit již z devátého ročníku. V letošním roce se utkal tým Moravy s týmem Čech, složený nejen z jezdců. Výtežek i letos půjde na dobrou věc jak je toho zvykem konkrétně tedy na handicapované sportovce a děti. 

IVECO a Lannutti IVECO a Lannutti

Na tiskové konferenci Iveco, která se konala minulou středu v Arese v Itálii, byla podepsána významná dohoda mezi společností IVECO a Lannutti Group, která je italským lídrem v oblasti integrované logistiky. Tuto dohodu podepsali Pierre Lahutte, prezident značky Iveco a Valter Lannutti, prezident skupiny Lannutti Group.

Case show Case show

dne 15. 2. 2017 od 9:00 v Hustopečích proběhl den stavební techniky CASE a značka IVECO samozřejmě nesměla chybět. Tento den byl ve znamění okrových strojů a vůní zabijačky, která zde probíhala po celý den a zákazníci tak mohli ochutnat celou řadu specialit typických pro tento zimní čas. 

 

 

 

RSS RSS

Další stránky: 1 2 3 4

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.