AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Aktuality

Hledáme deset šťastných! Hledáme deset šťastných!

Rádi bychom Vás pozvali na veletrh SPORT Life, který je součástí FESTIVALU SPORTU, TANCE A ZÁBAVY od 6.-8.11.2015. Spolu s tím pro Vás máme jedinečnou příležitost projet se v Rally speciálu a to přímo na brněnském výstavišti kde se tento veletrh koná.

Více informací ZDE

Výměna rozvodových řetězů vozidel Daily Výměna rozvodových řetězů vozidel Daily

Vyměňte rozvodové řetězy na svém vozidle Daily s motorem F1C do konce 30.10.2015 a uštřete více než 12 000 Kč.

Více informací naleznete zde.

Transport show - Truck and Bus 2015 Transport show - Truck and Bus 2015

Vážení obchodní partneři,
jménem společnosti Agrotec divize Nákladní automobily Vás srdečě zveme na návštěvu stánku IVECO na výstavě Transport show 2015 pro silniční dopravce, která uskuteční 31. srpna 2015 na velodromu v Brně (ulice Křížkovského 416/22). Více informací naleznete zde.

ZUŘIVÝ REPORTÉR Aleš Růžička testuje nové Iveco DAILY Hi-Matic ZUŘIVÝ REPORTÉR Aleš Růžička testuje nové Iveco DAILY Hi-Matic

Zuřivý reportér rádia Impuls Aleš Růžička právě otestoval novou dodávku Iveco Daily Hi-matic zapůjčenou z AGROTECu. Poslechněte si jeho reportáž.

IVECO Daily Hi-MATIC IVECO Daily Hi-MATIC

Představujeme revoluční model legendárního vozidla IVECO Daily ve variantě Hi-Matic, první dodávku s osmistupňovou automatickou převodovkou ve své kategorii. Hi-Matic nabízí komfort a ovládání osobního vozidla v kombinaci s tím nejlepším co nabízí dodávkové vozy IVECO Daily . Pro více informací a testovací jízdy kontaktujte naše prodejce.

Dotace na svoz odpadů z fondu životního prostředí Dotace na svoz odpadů z fondu životního prostředí

Chystáte se čerpat dotace na svoz odpadů ze Státního fondu životního prostředí? Hledáte spolehlivého dodavatele, který má zkušenosti s plněním podmínek dotačních programů? Kontaktujte nás do 10. 7. 2015!! Více informací naleznete zde.

Fotoreportáž z Pyrosu 2015 Fotoreportáž z Pyrosu 2015

V krátké fotoreportáží Vám přinášíme ohlédnutí za letošním ročníkem Mezinárodního veletrhu požární tehniky a služeby - PYROSem 2015, kde jsme Vám představili kompletní portfolio naší hasičské techniky, včetně nové značky MAGIRUS, kterou pro Českou Republiku nově zastupujeme.

XI. Agrotec Petronas Syntium Rally XI. Agrotec Petronas Syntium Rally

Vážení obchodní  partneři, příznivci rally, dovolte nám Vás pozvat na 11ročník Agrotec Petronas Syntium Rally, který proběhne 19. a 20. června již tradičně v Hustopečích a okolí. Více informací naleznete zde.

Den otevřených dveří Agrotec Den otevřených dveří Agrotec

Dveře společnosti AGROTEC se opět po roce otevřou 7. června ve 12,00 hodin. Letošní rok je také pro AGROTEC jubilejní. Celý rok si připomínáme 25 let existence a úspěšného podnikání. Přijďte k nám strávit příjemné odpoledne plné zábavy, her pro děti i dospělé.

Navštivte naši expozici na mezinárodním veletrhu hasičské techniky a služeb Navštivte naši expozici na mezinárodním veletrhu hasičské techniky a služeb

Navštivte naši expozici na mezinárodním veletrhu hasičské techniky a služeb Pyros 2015 ve dnech 19. - 21. května. Naleznete nás na volné ploše F 03. Pozvánku naleznete zde.

Nová Daily - vyzvedněte si ji ihned Nová Daily - vyzvedněte si ji ihned

Dodávka roku 2015 Iveco Daily s valníkem nebo plachtou k vyzvednutí ihneda navíc za akční cenu. Více informací naleznete zde.

Agrotec nákladní automobily na výstavě Agronomic design Agrotec nákladní automobily na výstavě Agronomic design

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás pozvat na 14. ročník polní výstavy Den CASE s podtitulem Agronomic design, která proběhne 15. května na letišti Kámen u Pelhřimova. Vedle zemědělské techniky naleznete na výstavě také ukázky sortimentu Agrotec divize nákladní automobily za speciální ceny. Pozvánku naleznete zde.

Agrotec a.s. hlavní partner Nadace Truck Help Agrotec a.s. hlavní partner Nadace Truck Help

Společnost AGROTEC a.s. divize nákladní automobily se v letošním roce opětovně stala hlavním partnerem Nadace Truck Help, která pomáhá dětem a rodinám, pozůstalým po obětech dopravních nehod řidičů z povolání nákladních vozidel a autobusů.

Nový časopis Iveco a Vy Nový časopis Iveco a Vy

V novém vydání časopisu Iveco a Vy naleznete spoustu zajímavých informací ze světa náhradních dílů Iveco, dozvíte se například jak udržet i starší vozidla v kondici nebo jaké jsou výhody originálních brzdových komponent Iveco.

 

Tahač Iveco Stralis vs. Supersportovní Alfa Romeo Tahač Iveco Stralis vs. Supersportovní Alfa Romeo

Podívejte se na video z velmi netradičního závodu špičkových vozidel z produkce CNH Industrial.

Magirus novou značkou v AGROTECu Magirus novou značkou v AGROTECu

Nové spojení. Magirus novou značkou v AGROTECu.
Magirus - Moderní a spolehlivá hasičská vozidla, jeden z největších a technologicky nejvyspělejších poskytovatelů požární techniky na světě bude od ledna roku 2015 součástí AGROTECu.
 

Nová Daily z každého úhlu! Nová Daily z každého úhlu!

Nová Iveco Daily je Vám k dispozici z 360° pohledu.
Můžete se na ni podívat jak z exteriéru, tak z interiéru a to včetně přiblížení na detaily.
--- ZDE ---
 

Test IVECO STRALIS Hi-Way Test IVECO STRALIS Hi-Way

,,Stralis byl značně podceněn...Rozumím tomu, proč se stále více řidičů nechá Ivecem nadchnout".
Iveco Stralis Hi-Way byl podroben nezávislým testem v časopise Trucker a dle slov Jana Burgdorfa (redaktor Truckeru) ,,Stralis překvapivě zazářil a přidal na kvalitě v mnoha ohledech". Jak si Stralis v testu vedl, si můžete přečíst  --- ZDE ---

Potřebujete vyměnit vysoušeč? Potřebujete vyměnit vysoušeč?

V našich autorizovaných servisních střediscích AGROTEC a.s. můžete do 31.12.2014 využít speciální nabídky ALL INCLUSIVE. Balíček zahrnuje jak cenu za originální díl vysoušeče IVECO, tak také servisní práci. Více o ceně a bližší informace o balíčcích nalezne --- ZDE ---

Podzimní servisní akce za 50% Podzimní servisní akce za 50%

Vaše auto si zaslouží před zimou péči profesionálů.
Připravili jsme pro Vás podzimní servisní akci za 50% ceny - 499 Kč.

- Odkalení vzduchojemu
- Kontrola stavu akumulátorů
- Kontrola chladící kapaliny
- Kontrola brzd na válcové stolici
- 3 l nemrznoucí směsi do ostřikovačů

Více informací po kliknutí.

Nová Daily dodávkou roku 2015 Nová Daily dodávkou roku 2015

Skvělá zpráva přišla z 65. ročníku veletrhu užitkových vozidel IAA Hannover. Nové Iveco Daily bylo oceněno titulem "Dodávka roku 2015". Tuto cenu uděluje každoročně porota 23 významných novinářů z hlavních mezinárodních periodik zaměřených na užitková vozidla.

Více o tomto úspěchu Iveco Daily si můžete přečíst po kliknutí.

 

Road Show 2014 Road Show 2014

Divize nákladních automobilů společnosti AGROTEC, a.s. uspořádala ve dnech od 3. do 22. září  ROAD SHOW 2014.  V rámci této akce byly prezentovány nové modely IVECO DAILY a FIAT DUCATO. Zákazníci napříč celou Moravou měli možnost vozidla si osobně prohlédnout, vyzkoušet a projet. K dispozici byli také odborníci, kteří odpověděli na technická a další specifika nových modelů.

  

ČESMAD Bohemia transport show 11.9.2014 Brno ČESMAD Bohemia transport show 11.9.2014 Brno

Vážení obchodní partneři,
máme tu čest Vás pozvat jménem společnosti Agrotec a. s., divize nákladní automobily a Iveco ČR na jedinou výstavu
svého druhu pořádanou tento rok společností ČESMAD.Kompletní pozvánku naleznete zde.

Pyrocar 2014 - výstava hasičské techniky Pyrocar 2014 - výstava hasičské techniky

Rádi bychom Vás pozvali na jednu z největších výstav hasičské techniky Pyrocar 2014, která se uskuteční ve dnech 29. 8. až 31. 8. v areálu letiště Přibyslav.  AGROTEC, divize nákladních automobilů ve spolupráci s IVACAR Ivančice se na této události představí s hasičskými modely IVECO Daily a Fiat Ducato. Těšíme se na shledání s Vámi u našeho stánku.

Den otevřených dveří v Agrotecu Olomouc Den otevřených dveří v Agrotecu Olomouc

Vážení obchodní partneři,
dovolte mi Vás touto cestou pozvat na oficiální otevření nově rekonstruovaného servisního a prodejního střediska Agrotec, divize nákladní automobily v Olomouci, které proběhne 5. září 2014 od 11:00 hod. Bližší informace naleznete na pozvánce.

RSS RSS

Další stránky: 1 2 3 4

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.