AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Služby

Agrotec assistance

Mobilní servis IVECO
Všechny servisy sítě AGROTEC a.s., IVECO MORAVIA disponují dobře vybavenými mobilními dílnami. Výbava dílen umožňuje mechanikům provést plnohodnotnou opravu závady vozidla nebo v krajních případech provizorní zásah pro dojetí vozidla do nejbližšího servisu IVECO. Mechanici, kteří provádí asistenční zásahy mobilní dílnou jsou pro zákazníky IVECO k dispozici 24 hodin denně.

 Odtahové vozidlo
Mezi celou řadou vozidel u nás najdete i těžké odtahové vozidlo IVECO EuroTrakker MP380E42H, které využíváme pro odtah nebo vyproštění nepojízdných nebo havarovaných vozidel na území České republiky a Evropy. Vozidlo je postaveno na podvozku s povolenou maximální hmotností 38 tun, jeho pohotovostní hmotnost je 20 tun. Motor IVECO 8210 42L poskytuje max. výkon 420 koní. Toto je dostatečná výkonová rezerva, která spolu s robustní konstrukcí vozidla je zárukou, že si tento speciál lehce poradí s plně naloženou soupravou vozidel. Vyprošťovací speciál provozuje servis IVECO v Hustopečích, vyškolená osádka vozidla je schopná provést zásah pro zákazníky IVECO 24 hodin denně.
VLOŽIT OBRÁZEK

Doplňkové asistenční služby
Abychom řidičům v nouzi mohli poskytnout ty nejlepší služby, smluvně spolupracujeme s dalšími asistenčními službami, jako jsou např. Servis 24, Global Assistance, ABA, Auto 3000 s.r.o. nebo Moravskoslezská s.r.o. a významnými pojišťovnami jako jsou Allianz pojišťovana a.s., Pojišťovna Kooperativa, a.s. nebo Česká pojišťovna, a.s.
Naše servisy jsou schopny ihned po asistenčním zásahu v případě havárie nebo vyproštění vozidla nabídnout zákazníkům IVECO opravu havarovaného vozidla a také služby, spojené s vyřízením pojistné události a opravou havarovaného vozidla, včetně rovnání rámů na špičkovém švédském zařízení JOSAM.

Rozsah asistenčních služeb

Servis

Silniční služba
do 3,5t

Odtahová služba
do 2t

Odtahová služba
do 3,5t

Silniční služba a odtah
nad 3,5t

Opravy vozidel

Uschování vozidla

Zajištění ubytování

Náhradní vozidlo

Rovnání rámů

HUSTOPEČE

ü

ü

ü

ü

ü

ü

ü

ü

ü

BRNO        

ü

ü

 

ü

 
OLOMOUC    

 

ü

ü

ü

ü

ü

 
ZLÍN    

ü

ü

ü

ü

 

ü

 
HORNÍ SUCHÁ        

ü

ü

 

ü

 

Aktivace AGROTEC asistenční služby
Asistenční služby v rámci regionální obsluhy je možné aktivovat na těchto telefonních číslech:

Hustopeče     +420 602 883 069
Brno                 +420 602 736 272
Olomouc    +420 602 549 071
Zlín   +420 602 772 505
Horní Suchá +420 724 040 468

 

 
     

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.