AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Den otevřených dveří v Olomouci

Pátek 12. května, byl pro Olomouc velkým dnem, a to proto, že jsme měli možnost potkat se hned na dvou dnech otevřených dveří.  Díky tomu, že společnosti AGROTEC a Agrotechnic Moravia spojily své síly a uspořádaly tento zážitkový den, který se nesl v duchu „To nejlepší z Británie“ a „To nejlepší z Itálie“. Slavili jsme totiž společně dvě významné události. Otevření nové servisní haly našeho partnera společnosti Agrotechnic a získání autorizace pro Fiat Professional naší Olomoucké pobočky. Nyní tak v Olomouci zastupujeme kompletní portfolio značek nákladních automobilů - IVECO, ASTRA a nově i Fiat Professional.

Dalším důvodem pro spojení je i společný dodavatel techniky,  kterým je CNH Industrial. Jedná se o světového lídra v oblasti pozemní techniky, se širokou škálou produktů s celosvětovou působností. A díky výrobním závodům po celém světě CNH prostě nikdy nespí…

den otevřených dveří v Olomouci

 

Připravili jsme pro vás širokou prezentaci techniky, kde jste mohli vidět již dobře známé společníky pro vaše podnikání jako je Stralis, Ducato, nebo Eurocargo. Ale i horké novinky jako Fullback a Talento, jehož výhradní doménou je přeprava osob. Abychom měli představení novinek kompletní, nemohla chybět ani Škoda Kodiaq, která upoutala pozornost nejednoho oka. Po celou dobu byli k dispozici obchodní zástupci, aby zodpověděli veškeré dotazy týkající se prezentované techniky přímo na místě. Atmosféru pravé Itálie dokreslovali veteráni značky Fiat, a to v počtu patnácti vozidel, což už není nijak zanedbatelný počet, s vozy jako F 500 Giardiniera, F 600, F 850Bn, F 128, F 131 atd. Za účast s těmito krásnými vozidly patří velké díky Fan klubu FIAT. A abychom nezůstali jen u vozidel, na naše zákazníky čekalo bohaté a tématické občerstvení, jak jinak než v Anglickém a Italském stylu, vybrat si mohl tedy opravdu každý. Měli jste chuť na fisch and chips, pizzu nebo snad kýtu s italským nádechem? Nebyl problém! S vychlazeným pivním speciálem Indian Pale Ale nebo London Porter jste pak mohli sledovat živé vystoupení kapely Zelená pára, která to rozpálila na našem moderním Promotruck, který je od letoška využíván jako mobilní stage.

 

Agrotec Olomouc

 

Příjemné překvapení si pro nás připravila společnost Olma, která přichystala výbornou ochutnávku svých výrobku z jejich nedaleké výroby a nezapomněli jsme ani na děti, skákací hrad a modely na dálkové ovládání byly v trvalé permanenci… Sešlo se nás tam celkem 300 a za to moc děkujeme. Doufáme, že jste si den otevřených dveří užili stejně jako my, a budeme se těšit zase brzy na viděnou.

 

Občerstvení DoD Olomouc

DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc DoD Olomouc

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.