AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

IVECO a Lannutti

Společnost IVECO a Lannutti podepsali jednu z nejvýznamnějších evropských smluv v odvětví kamionové přepravy.

Na tiskové konferenci Iveco, která se konala minulou středu v Arese v Itálii, byla podepsána významná dohoda mezi společností IVECO a Lannutti Group, která je italským lídrem v oblasti integrované logistiky. Tuto dohodu podepsali Pierre Lahutte, prezident značky Iveco a Valter Lannutti, prezident skupiny Lannutti Group.

16. února 2017          

Podle dohody společnost Lannutti Group odebere 610 nových tahačů Iveco Stralis v různých modifikacích za účelem pokrytí stále rostoucích dopravních potřeb v široké oblasti logistiky, kde společnost působí. Všechny poskytnuté modely jsou vybaveny motory FPT Industrial od 460 do 480 koní.

Pierre Lahutte, prezident značky IVECO, prohlásil: „Velmi se těším z naší spolupráce se společností Lannutti. Je to jeden z nejvýznamnějších kontraktů v počtu 610 nových vozidel IVECO Stralis ve verzích XP a NP. V obou případech jde o výkonné modely zaměřené na snížení spotřeby paliva, jak v případě XP tak i u modelu NP, vozidlo na zemní plyn určené na dlouhé vzdálenosti až do 1500 km.“

Slova předsedy logistické společnosti pana Valtera Lannutti: „Rozhodli jsme se pro obnovu vozového parku a pro značku IVECO ze dvou hlavních důvodů. Samotný výrobek a náš vztah vzájemné důvěry. Dobrý produkt je základem našeho podnikání a my jsme měli tu čest přímo testovat IVECO, jeho inovaci a kvalitu. Druhým důvodem je partnerství, které nás historicky pojí ke značce. Podpis dnešní dohody je výsledkem dlouhodobého vztahu. V IVECO jsme vždy našli ochotu najít optimální řešení pro naši společnost.

 

Lannutti a IVECO

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.