AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

IVECO se zemním plynem na japonském trhu

Společnost IVECO představila akční plán, který je zaměřený na podporu japonského trhu v oblasti využití vozidel s pohonem na zemní plyn. Tento krok odráží silný závazek společnosti k udržitelnosti a celosvětovému boji proti emisím skleníkových plynů.

"Zemní plyn představuje nejlevnější, nejčistší a nejtišší alternativu k dieselovým motorům a zároveň je úzce spojen s obnovitelnými palivy, a to díky využití bio plynu, který je možné k zemnímu plynu přimíchat"

Prvním krokem je podpis Memoranda o porozumění, které společnost IVECO uzavřela s dopravní a logistickou společností Ryobi Holdings. Tato dohoda je přímým krokem k vyjednávání o dodání nákladních vozidel a autobusů, které vyrobila společnost IVECO. Kromě vozidel dodá IVECO podvozky, technologie a technickou podporu pro vozidla, která budou vyrobena společností Ryobi Holdings. Ryobi Holdings se do spolupráce zapojí na základě poprodejní podpory a technické asistence.

IVECO plánuje vstoupit na japonský trh se zemním pohonem

Společnost IVECO přijala několik návrhů, které jsou popsány v akčním plánu skupiny G20 z roku 2016, s cílem zlepšit přístup k energiím v Asii a Tichomoří. Sdělení Evropské komise s názvem „Evropská strategie pro nízko-emisní mobilitu“ uznává významnou roli, kterou zemní plyn může hrát během přechodu ke snížené produkci skleníkových plynů. Toto Sdělení označuje zemní plyn jako nejvhodnější a okamžité řešení.

Společnost IVECO, která dlouhodobě podporuje udržitelnost, si je velice dobře vědoma toho, že zemní plyn je vyspělé, rozumné a dostupné řešení – zpracování analýzy „Od nádrže po kola“ a „Od zdroje po kola“ v případě bio plynu. IVECO je průkopníkem ve vývoji vozidel s pohonem na zemní plyn. Před 20 lety společnost představila autobusy a poté lehké užitkové vozy Daily NP a nákladní vozy Eurocargo NP. V roce 2016 bylo na trh uvedeno revoluční těžké vozidlo Stralis NP určené na dlouhé vzdálenosti. Zároveň je IVECO jediným výrobcem, který nabízí kompletní produktovou řadu vozidel s pohonem na toto ekologické palivo - od lehkých užitkových vozidel až po těžká vozidla určená pro dálkovou dopravu. Díky prodáným 22 000 vozidel se tak stala absolutní jedničkou nejen na trhu, ale i v oblasti vývoje.

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.