AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Produkty

Převodovky a odpružení

.....speciální řešení pro použití v terénu

Iveco Nový Daily 4x4 je vozidlo vybavené trvalým pohonem všech kol s uzavíratelným děličem momentu. 

Základní rozdělení točivého momentu 32 % na přední nápravu a 68 % na zadní je navrženo za účelem dosažení správných jízdních vlastností v libovolném terénu. ​6stupňová převodovka (šestý stupeň je rychloběh) je spojena s centrální rozdělovací převodovkou se dvěma specifickými převody za účelem dosažení: 24 dopředných převodových stupňů: 12 pro smíšené cesty a 12 plíživý rozsah (6x2 + 6x2) a 4 zpátečky.

Za pohybu lze řadit 12 stupňů systémem 6 základních převodů a redukční spliter, zatímco plíživý redukční převod, pro použití v komunálních aplikacích nebo v náročnějším terénu se řadí za klidu. 

​​Zapínání a vypínání třech uzávěrek diferenciálu ovládá elektronická řídicí jednotka a pomocí tlačítek na palubní desce je může řidič aktivovat za pohybu.

Zavěšení kol modelu Nový Daily 4x4 je zvlášť vhodné pro použití v terénu. Parabolické podélné listové pružiny jsou vysoce flexibilní a mají dostatečný zdvih. Tuhé nápravy zaručují stabilitu a trakci v náročném terénu. Teleskopické tlumiče a příčné stabilizátory zajišťují skvělou výkonnost v libovolném terénu a svahu bez snížení nosnosti.

 

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.