AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Produkty

Daily 4x4

.....nejmenší vysoce výkonné terénní nákladní vozidlo​

Nabízí nejlepší kombinaci užitečného zatížení a výkonnosti v terénu v kategorii lehkých nákladních vozidel, garantuje mobilitu na každém povrchu, v každém počasí a při každém stavu povrchu cesty. Nový Daily 4x4 je výsledkem nekompromisního nastavení pro terén:

rám odvozený od nákladního vozidla (ze speciální oceli s 5 mm silným C profilem), díky kterému je vozidlo s určitými úpravami vhodné i pro speciální použití, například jako sněhový pluh a jeřáb, trvalý pohon všech kol se třemi inteligentně zapínanými a vypínanými uzávěrkami diferenciálu 24 dopředných převodových stupňů a 4 zpátečky, z toho 12+2 plně synchronizovaných pro smíšené cesty a 12+2 plně synchronizovaných plíživých tuhé nápravy s parabolickým odpružením s vysokým skřížením. ​Díky svým parametruům Nový Daily 4x4 zaručuje výkonnost skutečně terénního vozidla: přední nájezdový úhel 51°.zadní nájezdový úhel 31° pro krátký rozvor a 27° pro dlouhý rozvor, zadní nájezdový úhel (se zvednutou zadní zábranou) 42° pro krátký rozvor a 36° pro dlouhý rozvor, hloubka brodění až 700 mm.

Vozidlo může být vybaveno 5 pomocnými pohony pro provoz externích zařízení prostřednictvím hydraulických čerpadel nebo kardanových hřídelů. Architektura se sběrnicí CAN s „rozšiřujícím modulem“ umožňuje propojení elektrických/elektronických systémů vozidla s akčními členy nástavby: takto veškerá propojení procházejí přes standardní připojení. 

Nový Daily 4x4 je možné řídit s řidičským oprávněním skupiny „B“ (provedení N1 do 3,5 t celkové hmotnosti vozidla).​

 

iveco daily 4x4

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.