AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

O společnosti

Společnost AGROTEC

Společnost AGROTEC působí na českém trhu od roku 1990 a za tuto dobu se jí podařilo zaujmout místo jednoho z nejvýznamnějších prodejců pozemní techniky v České republice. Nabízené produkty vytváří kompletní škálu nákladních a osobních automobilů, zemědělské a stavební techniky. Zaměstnanci koncernu AGROTEC jsou kdykoli připraveni přidat k této škále přidanou hodnotu, spočívající v důrazu na poprodejní péči o zákazníka a jeho techniku.

Základem úspěchu koncernu AGROTEC je jedinečná nabídka postavená na individuálních potřebách zákazníků a možnosti výběru z opravdu širokého sortimentu dodávaných produktů. Je to především silné zázemí koncernu spolu se vztahy vzájemné spolupráce s výrobci, dceřinnými společnostmi, dealerskými sítěmi a dalšími partnery, které umožňuje společnosti AGROTEC takovou nabídku vytvořit.

Základní filosofií společnosti je filosofie vzájemného partnerství, spočívající v kompletní obsluze zákazníka tak, aby se sám mohl plně soustředit na své podnikání. Zákazníkům pomáháme s výběrem, financováním, nákupem a spolehlivým provozem techniky po celou dobu jejího užívání. Svým zákazníkům dáváme pevný bod, o který se mohou s jistotou opřít - v duchu motta "Společně silnější".

Patnáct let úspěšného působení v silně konkurenčním prostředí a certifikace systému řízení kvality ISO 9001 dokazují jedinečné kompetence koncernu AGROTEC a kvalitu dodávaných produktů a služeb.
Společnost stabilně roste. V současnosti s více než 600 zaměstnanci a čistě českým kapitálem překračuje v ročním obratu hodnotu 3 miliardy Kč. Ve všech produktových značkách má AGROTEC významné postavení na trhu.
Další informace o koncernu
 

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.