AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Služby

Blue&Me™ Fleet

CO JE BLUE&ME™ FLEET?

Prostřednictvím BLUE&ME™ FLEET nabízí Iveco provozovatelům komplexní integrované řešení pro správu vozového parku nákladních vozidel.
Systém správy vozového parku nabízený, instalovaný a garantovaný přímo výrobcem vozidel je k dispozici pro celou řadu dodávek, silničních tahačů a nákladních vozidel.

Od vývojářů Blue&Me™ pochází Blue&Me™ FLEET: nejjednodušší, nejefektivnější a nejmodernější nástroj pro správu vozového parku na trhu. Exkluzivně od společnosti Iveco.
Platforma Blue&Me™ FLEET získává všechny nejdůležitější údaje týkající se vozidla, počínaje spotřebou paliva, přímo z řídicích jednotek motoru a podvozkových systémů. Systém také zahrnuje GPS přijímač, který umožňuje sledování polohy vozidla v libovolném okamžiku.
Všechny údaje jsou přenášeny prostřednictvím GPRS a jsou přístupné přes internetový prohlížeč prostřednictvím vyhrazeného internetového portálu. To znamená, že veškeré informace o vozovém parku je možné přijímat a zpracovávat včas, efektivně a spolehlivě.

Prostřednictvím Blue&Me™ FLEET komunikuje server s vozidlem v reálném čase : údaje jsou přenášeny automaticky, což umožňuje okamžitou analýzu ujetých kilometrů a provozních nákladů.

 

BLUE&ME™ FLEET je EKONOMICKÝ.

Blue&Me™ fleet optimalizuje produktivitu řidiče a vozidla: pomáhá snížit spotřebu paliva, plánovat servisní zásahy a výrazně zjednodušuje postupy analýzy dat.
Mezi funkce, které jsou již
k dispozici, patří následující: detekce hlavních provozních parametrů vozidla, vyhodnocení průměrné spotřeby, dálkové stažení údajů z tachografu.

 

BLUE&ME™ FLEET je EKOLOGICKÝ.

Díky Blue&Me™ fleet je možné vyhodnocovat jízdní styl a spotřebu paliva jednotlivých řidičů a tak prosazovat energeticky úspornější a ekologické jízdní návyky.
Prost
řednictvím BLUE&ME™ Fleet mohou provozovatelé vyčíslit ekologickou výkonnost a udělat z ní základní stavební kámen jejich podnikatelské etiky.

 

BLUE&ME™ FLEET PARK NA MODELECH DAILY A ECOSTRALIS.

Blue&Me™ Fleet je k dispozici pro celou řadu DAILY (dodávky a podvozky s kabinami s celkovou hmotností vozidla od 2,8 do 7 t) a celou řadu ECOSTRALIS (nákladní vozidla nad 16 t).

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.