AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Aktuality

Dakar 2017 Dakar 2017

Gerard de Rooy z týmu PETRONAS De Rooy IVECO, který usedl za volant vozu IVECO Powerstar s číslem 500, se umístil na konečném třetím místě. Tento závodník má za sebou téměř 9 000 kilometrů velmi obtížných cest vedoucích mnoha státy Jižní Ameriky.

Charitativní dražba Nového Stralisu Charitativní dražba Nového Stralisu

Dražba Nového Stralisu XP TCO2 Šampiona, "náklaďáku s emocemi" v exkluzivních Scuderia Ferrari barvách, byla zahájena v pondělí 5. prosince na webových stránkách CharityStars [www.charityStars.com]: výnosy budou věnovány nadaci Fondazione Telethon, která provádí výzkum v oblasti vzácných genetických chorob.

Cestářské ródeo 2016 Cestářské ródeo 2016

Cestářské ródeo" pořádá Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje již od roku 2007. Rodeo je pořádáno pravidelně před zahájením zimního období (zimní údržby komunikací) a je zaměřeno na popularizaci práce silničářů „cestářů“ v průběhu údržby komunikací v zimním období, která není vždy snadná.

Nová Daily Euro 6 a její DAILY BUSINESS UP Nová Daily Euro 6 a její DAILY BUSINESS UP

Iveco představilo na IAA 2016 nedávno uvedenou Novou Daily Euro 6, první lehké užitkové vozidlo, které činí z konektivity v kabině opravdový profesionální pracovní nástroj, a to díky nové revoluční aplikaci DAILY BUSINESS UP. 

Daily do kopce Daily do kopce

Naši zákazníci měli jedinečnou možnost si vyzkoušet obě tyto varianty a to s nákladem, při jízdě na závodní trati Ecce Homo. Vedle této trati byla připravena další, avšak nyní terénní pro speciál Daily  4x4.

IVECO Stralis v České a Slovenské republice IVECO Stralis v České a Slovenské republice

Iveco představilo České a Slovenské republice Nový Stralis TCO2  Šampion – nákladní vozidlo se zcela novým pohonem a nejmodernějšími technologiemi a službami, které zvyšují efektivitu a spolehlivost a současně minimalizují emise. 

 

 

IVECO Z TRUCK IVECO Z TRUCK

Iveco uvádí svůj premiérový IVECO Z TRUCK, koncept nákladního vozu dálkové přepravy, který boří veškeré překážky na cestě za výsledným vozidlem s nulovým dopadem na životní prostředí pro naprosto udržitelný systém dopravy.

Iveco Nový Stralis TCO2 Šampion získal dva certifikáty Iveco Nový Stralis TCO2 Šampion získal dva certifikáty

Iveco na IAA 2016 oznámilo, že Nový Stralis XP získal certifikaci TÜV SÜD za snížení spotřeby paliva o 11,2 %, díky čemuž pokrývá více než 40 % celkových nákladů na vlastnictví (TCO). TÜV zcela poprvé hodnotil také TCO2 Live služby.

Iveco Emotional Trucks a tým Schwabentruck v soutěži tahačů Czech Truck Prix 2016 v Mostě Iveco Emotional Trucks a tým Schwabentruck v soutěži tahačů Czech Truck Prix 2016 v Mostě

Závodní Iveco Stralis týmu Schwabentruck se zúčastnil Czech Truck Prix 2016 na Autodromu v Mostě. V tomto kole Mistrovství Evropy tahačů (European Truck Race Championship, ETRC)představilo Iveco českým fanouškům také své Emotional Trucks.

TRUCK SRAZ ZLÍN 2016 TRUCK SRAZ ZLÍN 2016

O víkendu 19.-21.8.2016 se uskutečnil v Březůvkách u Zlína XI. ročník Truck srazu Zlín – setkání truckerů a především tunningových trucků. Jako každý rok se i letos tato akce těšila velkému zájmu - v areálu Kapřín se sjelo na 150 kamionů a přes 6000 návštěvníků. Počasí se vydařilo na jedničku a pro příchozí byl připraven bohatý program.

Modernizujeme Modernizujeme

Našim cílem je, aby jste se u nás cítili dobře nejen z pohledu kvalitních služeb, ale také díky pohodlí našeho zázemí. Proto pro vás zrekonstruovali prostory na našem středisku ve Zlíně a to novým vybavením s designem a barvách IVECO.

Podporujeme Podporujeme

Jsme velice rádi, že již přes deset let můžeme podporovat nadaci Truck Help,  která pomáhá dětem a rodinám, pozůstalým po obětech dopravních nehod řidičů z povolání nákladních vozidel a autobusů.

Nové emotivní tahače Nové emotivní tahače

Iveco představuje šampiony TCO2, nové emotivní tahače Stralis na okruhu Nürburgring, kde se dva týmy Team Schwabentruck Stralis XP-R účastní závodu v Truck Grand-Prix. Dva tahače Iveco Stralis XP-R týmu Schwabentruck budou závodit v International ADAC Truck Grand-Prix na závodním okruhu Nürburgring v Německu.

Nový Stralis MY2016 Nový Stralis MY2016

Stralis má vše, co je potřeba k tomu, aby se stal leaderem na zcela změněném trhu, jak s šampionem TCO2 vozidlem Stralis XP, nákladním vozem s nejmodernějšími technologiemi, tak s převratným vozidlem Stralis NP, prvním a jedinečným nákladním vozem na plyn, který dokázal, že je vhodný pro mise dálkové přepravy uvedl Pierre Lahutte, prezident značky Iveco

AGROTEC PETRONAS SYNTIUM RALLY AGROTEC PETRONAS SYNTIUM RALLY

O víkendu proběhl v Hustopečích již 12. ročník tradiční AGROTEC PETRONAS SYNTIUM RALLY, kde jste mohli na vlastní oči vidět, jak Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem zvítězili podruhé v řadě a celkově už popáté na AGROTEC PETRONAS Syntium rally v Hustopečích. Letošní ročník opanovali s náskokem necelé půlminuty před Pavlem Valouškem. 

Červen ve znamení značky ASTRA Červen ve znamení značky ASTRA

Začátkem měsíce proběhlo předání speciálu ASTRA v kamenolomu Luleč a kde je toto vozidlo ve svém živlu. Práce v náročném terénu je jeho denním chlebem a to hlavně pro svoji odolnost a spolehlivost.

New Daily E6 New Daily E6

Nová Daily Euro 6 staví na silných stránkách modelové řady Daily a představuje DAILY BUSINESS UP, exkluzivní funkci konektivity navrženou společností Iveco, díky které je dokonalým partnerem pro rozvoj dopravních firem. Modelová řada Daily Hi-Matic Euro 6 nové generace nabízí širokou paletu motorů s výkonem až do 210 hp a točivým momentem až do 470 Nm. S novým inteligentním systémem EcoSwitch PRO zvedá laťku v oblasti úspory paliva.
 

IVECO předčilo i jejich největší očekávání IVECO předčilo i jejich největší očekávání

Přečtěte si rozhovor s našim zákazníkem o lesních speciálech.
 
Od ledna letošního roku testuje společnost Logistics Solution vozy IVECO v lese. K tomuto kroku se odhodlala jako první v České republice a rozhodně toho nelituje. 

To, co jinde nenajdete To, co jinde nenajdete

IVECO Daily Hi-MATIC o celkové hmotnosti 7 t se speciální výbavou! Dopřejte pohodlí sobě, ale i vašemu podnikání. Například díky výbavě jako ovládání na volantu, posuvnými dveřmi na obou stranách, couvací kamerou, barevnou dotykovou obrazovkou nebo odpruženým sedadlem. To vše ihned k dispozici. Zavolejte a domluvte si předvedení vozidla.

Více

IVECO do lesa IVECO do lesa

V minulém týdnu proběhlo předání 18 vozidel, speciálně upravených pro přepravu dřevní hmoty pro firmu Logistics Solution. Na fotografie z předávání se můžete podívat v galerii.

IVECO Dakar IVECO Dakar

Unikátní závod, který prověří řidiče i techniku je za námi. Nětěžších 9000 kilometrů. Skvěle v této zkoušce dopadlo Iveco, dokázalo obsadit hned 1. místo. Gerard de Rooy a jeho posádka tak získala celkové vítězství v kategorii Trucks. Druhý tým ztratil přes hodinu, tím však úspěch Iveca nekončí. Posádka Federica Villagra se umístila s Ivecem na 3. místě.

Gratuleme!

Eurocargo Eurocargo "Truck of the Year 2016"

Nové Iveco Eurocargo získalo prestižní titul udělovaný již od roku 1977 a to Truck of the Year 2016.  I přes vysove konkurenční segment středních nákladních automobilu New Eurocargo velice výrazně posouvá stanovenou laťku. 

Článek o podvozcích Iveco pro stavebnictví Článek o podvozcích Iveco pro stavebnictví

Silniční a stavební podvozky hrají v dnešní době významnou roli při hodnocení prodejů každého výrobce. Společnost Iveco v tomto segmentu nabízí špičkovou techniku a široký sortiment. 

Nové Iveco EuroCargo Nové Iveco EuroCargo

Ještě stylovější, hospodárnější, bezpečnější, pohodlnější, výkonnější a obratnější nákladní vozidlo, které bere ohled na lidi a prostředí, v němž se pohybuje.

Vánoční provozní doba Vánoční provozní doba

Vážení zákazníci,
dovolte nám seznámit Vás se změněnou otevírací dobou servisních středisek v období Vánoc

Po celou dobu vánočních svátků bude fungovat asistenční služba 24H.

RSS RSS

Další stránky: 1 2 3 4

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.