AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Aktuality

Městská i příměstská doprava ekologicky i ekonomicky Městská i příměstská doprava ekologicky i ekonomicky

Společnost Agrotec nabízí svým zákazníkům kompletní řadu lehkých, středních i těžkých vozidel IVECO poháněných zemním plynem neboli CNG. Dosud se celosvětově prodalo těchto vozidel více než 12 milionů kusů z toho 3000 kusů v České Republice. Tato vozidla brázdí silnice všech kontinentů.

....... když je nabídka kompletní ....... ....... když je nabídka kompletní .......

Agrotec to nejsou jen nákladní automobily Iveco a užitková vozidla Fiat Professional. Díky Vaši důvěře jsme největším prodejcem pozemní techniky v České Republice. Více informací o komplexním řešení pro Vaši autodopravu naleznete zde.

Snižujeme spotřebu o další 2% Snižujeme spotřebu o další 2%

Díky evolučnímu balíčku Iveco effeciency fuel package jsou nákladní automobily Iveco Stralis opět úspornější.

Více informací se dozvíte zde.

Videoprůvodce New Daily Videoprůvodce New Daily

 

Poznejte s pomocí několika krátkých video reportáží Novou Daily do posledního detailu na youtube kanálu Agrotec group.

Agrotec nákladní automobily partnerem ME v Trucktrialu Agrotec nákladní automobily partnerem ME v Trucktrialu

Společnost Agrotec nákladní automobily se již po druhé v řadě stala jedním z hlavních partnerů závodu evropského šampionátu v trucktrialu, který se konal 5. a 6. července 2014 v pískovně areálu Sedos v Lysicích u Rosic.

Fotoreportáž a výsledkovou listinu naleznete na oficiálních stránkách evropského šampionátu.

Nové prostory střediska Olomouc Nové prostory střediska Olomouc

Koncem června jsme pro Vás otevřeli nově zrekonstruované servisní a prodejní středisko Agrotec nákladní automobily v Olomouci. Pevně věříme, že se v nových prostorech budete cítit skvěle.

Česko-slovenská premiéra nové Daily Česko-slovenská premiéra nové Daily

Letošní klíčová novinka značky Iveco – 3. generace modelové řady Daily – oficiálně vstoupila na český a slovenský trh 24. června 2014 v originálním prostředí hradu Špilberk v Brně. Pro zákazníky z České republiky i ze Slovenska to byla první příležitost se naživo seznámit s nejnovějším produktem od turýnského výrobce užitkových vozidel.

Stáhněte si novou Daily do svého mobilu nebo tabletu Stáhněte si novou Daily do svého mobilu nebo tabletu

Prozkoumejte novou Daily pomocí interaktivní aplikace pro iOS i Android.

CASE IH CVX DEMO TOUR 2014 CASE IH CVX DEMO TOUR 2014

Užitková a nákladní vozidla Agrotec divize nákladní automobily se staly součástí evropské Case IH demo tour 2014. Přijďte se na ně 5.června od 11 hodin podívat do Hustopečí.

Nové hasičské Iveco Daily Nové hasičské Iveco Daily

od společnosti Agrotec slouží od začátku roku hasičům v Táboře. Na místo staré Avie, vozí lodní motory i motorovou stříkačku.

Více informací naleznete zde.

The odyssey 2014 The odyssey 2014

Startuje již 35. ročník Rally Dakar. IVECO a Gearard de Rooy nazvali letošní ročník pestrou životní poutí neboli odyseou.

Všechny informace, novinky a důležité milníky spojené s touto odvážnou odyseou naleznete zde.

Poslední možnost objednávek vozidel Euro5/EEV Poslední možnost objednávek vozidel Euro5/EEV

Využijte poslední možnosti objednat vozidla s motory euro5/EEV.

K vybraným modelů EuroCargo nyní údržba na 48 měsíců ZDARMA. Více informací naleznete zde.

 

 

Iveco Moravia partnerem ME v Trucktrialu Iveco Moravia partnerem ME v Trucktrialu

Společnost Agrotec Iveco Moravia se stala jedním z hlavních partnerů závodu evropského šampionátu v trucktrialu, který se konal 24. a 25 srpna v Drnovicích.

Videoreportáž, fotografie a výsledkovou listinu naleznete na oficiálních stránkách evropského šampionátu.

IVECO DAY 2013 IVECO DAY 2013

Ve dnech 21. a 22. června se u příležitosti IX.Agrotec Petronas Syntium Rally uskutečnil již třetí ročník akce nazvané IVECO DAY .

Krátké fotoohlédnutí za touto akcí naleznete zde.

Myslíme na Vaši bezpečnost! Myslíme na Vaši bezpečnost!

Iveco Moravia myslí na Vaši bezpečnost. Pro bezpečnou jízdu a dobrý rozhled Vám od května do srpna ke každé zakázce nad 5.000,- Kč (bez DPH) přidáme SADU ORIGINÁLNÍCH STĚRAČŮ ZA JEDNU JEDINOU KORUNU!

Katalog designových doplňků Katalog designových doplňků

S novým Stralisem Hi-Way nastavila společnost IVECO nové
standardy designu, výkonu a technologie ve světě práce.

Nyní přichází s řadou příslušenství navrženou přesně dle Vašich potřeb.

Nový, stylový, technologiemi nabušený Stralis HI WAY Vás vezme do Madridu. Hola! Nový, stylový, technologiemi nabušený Stralis HI WAY Vás vezme do Madridu. Hola!

Španělský temperament, nezaměnitelný styl, bezkonkurenční komfort a revoluční technologie IVECONNECT - to je nový Stralis HI WAY – Truck of the year 2013!

Iveco je oficiálním sponzorem MotoGP 2013 a továrního týmu Yamaha Iveco je oficiálním sponzorem MotoGP 2013 a továrního týmu Yamaha

Iveco již čtvrtým rokem podporuje motocyklová mistrovství světa prestižní třídy MotorGP jako partner – dodavatel nákladních a užitkových vozidel.

Dakar 2013: Dvě Iveca v první desítce, De Rooy čtvrtý a Kuipers devátý Dakar 2013: Dvě Iveca v první desítce, De Rooy čtvrtý a Kuipers devátý

Závodníci týmu Petronas De Rooy Iveco, konkrétně Gerard de Rooy na vozidle Iveco Powerstar, Renè Kuipers na Iveco New Trakker Evolution 3 a Miki Biasion na Iveco New Trakker Evolution 2, obsadili v konečném hodnocení závodu Dakar 2013, ve výše uvedeném pořadí, čtvrté, deváté a třinácté místo.

Iveconnect simulator Iveconnect simulator

Vyzkoušejte si na aktivním simulátoru funkce nového palubního systému Iveco connect, použitého v nové generaci vozidel Iveco Stralis HI WAY. 

Iveco s motory FPT Industrial na Dakar 2013 Iveco s motory FPT Industrial na Dakar 2013

Vozidla Iveco společně s motory společnosti FTP Industrial na cestě do Jižní Ameriky na závod Dakar 2013.
Na nadcházejících automobilových závodech Dakar 2013 budou společnosti Iveco a FTP Industrial sponzorovat nizozemský tým De Rooy.

Irisbus šestkrát jedničkou Irisbus šestkrát jedničkou

PŘEDÁNÍ 111 111. AUTOBUSU VYROBENÉHO VE VYSOKÉM MÝTĚ

Irisbus šestkrát jedničkou
Dne 3. května 2012 byl slavnostně předán 111 111. autobus vyrobený v továrně ve Vysokém Mýtě. Vozidlo IVECO IRISBUS Citelis CNG 12m převzal Ing. František Vilím, předseda představenstva  a ředitel společnosti, Dopravní podnik města Jihlavy, a.s.

Vittorio Podestà, paralympijský sportovec, odcestuje na Paralympijské hry 2012 v Londýně karavanem Iveco Vittorio Podestà, paralympijský sportovec, odcestuje na Paralympijské hry 2012 v Londýně karavanem Iveco

Vittorio Podestà, paralympijský sportovec a šampión v handyclingu, odcestuje do Londýna na nadcházející Paralympiádu ve vozidle Iveco Daily, vybaveném společností Nuova Camper Marostica of Carrè (Vicenza) jako speciální karavan pro pana Podestà, jenž na tento projekt osobně dohlížel.
 

Iveco je partnerem mistrovství světa MotoGP 2012 Iveco je partnerem mistrovství světa MotoGP 2012

Společnost Iveco se už potřetí stala partnerem MotoGP – v sezóně 2012 je opět hlavním dodavatelem trucků a užitkových vozidel pro tuto sérii závodů.

RSS RSS

Další stránky: 1 2 3 4

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.