AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Daily Blue Power

Nová DAILY BLUE POWER předjímá budoucí vývoj a nabízí svobodnou volbu ze třech technologií:

•             Daily Hi-Matic Natural Power: první vozidlo na stlačený zemní plyn s 8stupňovou automatickou převodovkou v segmentu lehkých užitkových vozidel – zkrátka ideální kombinace nízkoemisního paliva a možnosti přístupu na území měst

•             Daily Euro 6 RDE Ready: první lehké užitkové vozidlo, které je uzpůsobené pro předpisy 2020 RDE (emise v reálném provozu), což ověřila nizozemská organizace pro aplikovaný vědecký výzkum (TNO). Naprosto jedinečná nabídka v tomto segmentu!

•             Daily Electric: vozidlo s nulovými emisemi, které umožňuje provoz ve městech s těmi nejpřísnějšími dopravními omezeními.       

Společnost IVECO dnes představila novou řadu Daily Blue Power, udržitelného firemního partnera pro městské dopravce, který otevírá cestu k dodávkám bez omezení a snímá břemeno zpřísňujících se omezení přístupu do měst. Nová řada předvídá zavádění enviromentálních kritérií a poskytuje ze své podstaty udržitelné řešení založené na technologiích. 

IVECO Daily Blue Power

Udržitelná doprava je už dnes díky Daily Blue Power skutečností! Produkt Daily Blue Power je v tomto segmentu zcela ojedinělý. Poskytuje skutečnou svobodu volby ze třech různých technologií, které vyhoví specifickým požadavkům příslušného účelu. 

Daily Hi-Matic Natural Power je první lehké užitkové vozidlo na stlačený zemní plyn s 8stupňovou automatickou převodovkou, které je k mání. Nejlepší řešení pro městskou dopravu posouvá ještě o úroveň výše díky tomu, že v sobě dokonale snoubí: udržitelnost technologie na zemní plyn IVECO Natural Power a absolutní požitek z jízdy, o který se stará exkluzivní převodovka Hi-Matic. Vozidlo disponuje robustností, výkonem a spolehlivostí, na které jste u Daily zvyklí, ale navíc ještě přináší komfort a dobrou palivovou ekonomiku, absolutně minimální emise polutantů a CO2 a ovladatelnost, která je nejlepší ve své třídě. Oproti 3l naftovému motoru IVECO Euro VI, který má už tak extrémně nízké hodnoty, totiž produkuje o 76 % méně pevných částic a o 12 % méně emisí NOx. V reálných jízdních podmínkách a na území měst jsou emise CO2 u CNG motoru o 3 % nižší než u ekvivalentní naftové verze. Uplatnění převodovky Hi-Matic u verze CNG posouvá tento výkon ještě dále a rozdíl činí závratných 5 %. Když se k provozu CNG motoru použije biometan, emise CO2 se díky 95% snížení značně přiblíží nule.

IVECO Daily Blue Power

Daily Euro 6 RDE Ready: Udržitelná účinnost ve všech jízdních podmínkách na území měst

Jako nejvyspělejší naftové lehké užitkové vozidlo na trhu, které jako první prošlo zkouškami a ověřením splnění požadavků předpisů RDE (emise v reálném provozu) – je tzv. RDE-ready – o 3 roky předběhne náročné environmentální cíle pro rok 2020. O pohon se stará motor ideální velikosti, 2,3l verze IVECO F1A, která se v roce 2016 dočkala kompletní modernizace: Oproti motorům ostatních výrobců má větší zdvihový objem, vykazuje špičkovou odolnost a při reálné jízdě produkuje přirozeně nízké emise NOx. 

Vozidlo Daily Euro 6 RDE Ready bylo testováno nezávislou nizozemskou organizací pro aplikovaný vědecký výzkum (TNO) v souladu s novými oficiálními postupy pro testování za podmínek reálného světa. A byl naměřen faktor konformity 1,2 (předpisy pro rok 2012 hovoří o limitní hodnotě 2,1). To znamená, že naše vozidlo je tzv. RDE-Ready už dnes, tedy o 3 roky dříve, než nové environmentální cíle vstoupí v platnost.

Daily Euro 6 RDE Ready se navíc vyznačuje extrémní palivovou účinností, což samozřejmě zákazníci pocítí na celkových nákladech na vlastnictví (TCO): Díky standardnímu systému Start&Stop a ekopneumatikám Michelin využívá oproti současné verzi v reálných městských podmínkách až o 7 % méně paliva.

Společnost Michelin, klíčový dodavatel IVECO, navrhla speciálně pro naše vozidlo novou řadu MICHELIN Agilis+. Tato nejnovější generace pneumatiky Agilis+, kterou si uživatelé oblíbili díky jejich odolnosti a spolehlivosti, vykazují špičkový výkon, nízký valivý odpor a nízkou hlučnost. Na energetické účinnosti vozidla se podílí i nový vzorek běhounu a kaučukové směsi s nízkou hysterezí, zatímco nový vzorek běhounu s „technologií tichého žebrování“ se stará o snížení hlučnosti.

Daily Electric – bez limitů i ve městech s těmi nejpřísnějšími omezeními

 Elektrický pohon se ve společnosti IVECO již stal realitou: představili jsme jej v roce 2009 a v posledních 8 letech doznal průběžně mnoha změn a vylepšení. Vozidlo Daily Electric si získalo věrné stoupence díky nejlepší účinnosti ve své třídě, osvědčené všestrannosti a naprosté udržitelnosti, v rámci které poskytujeme 100% recyklovatelné baterie.

Daily Electric je ojedinělé vozidlo, které umožňuje provoz i ve městech s těmi nejpřísnějšími provozními omezeními. V reálných městských podmínkách má prodloužený dojezd až na 200 km a výkon baterie je optimalizován na všechny povětrnostní podmínky.Technologie našich baterií umožňují vysoké zatížení a ve zrychleném režimu se nabíjí pouhé 2 hodiny.Účinnost dále zlepšuje jízdní režim Eco-Power a strategie rekuperačního brzdění.U vozidla Daily Blue Power Electric nabízíme tu nejširší řadu v celém odvětví s celkovou hmotností až 5 tun, takže dodáváme verze pro nejrůznější účely.

Daily Blue Power Daily Blue Power Daily Blue Power Daily Blue Power Daily Blue Power Daily Blue Power Daily Blue Power Daily Blue Power Daily Blue Power Daily Blue Power Daily Blue Power Daily Blue Power

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.