AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Služby

Kontrakt plánované údržby ELEMENTS

Systém Elements představuje v servisu vozidel jedinečnou koncepci: modulární plány přizpůsobené pro každý druh použití a dopravy. Systém Elements je pokračováním zkušeností a profesionality, které společnost Iveco využívá při konstrukci svých vozidel a umožňuje tak dlouhodobé zachování dokonalé formy a efektivního provozu vozidel. Flexibilita, přehlednost, účinnost, profesionalita a bezpečnost: to jsou základní elementy - prvky, které potřebujete k minimalizaci provozních nákladů a zajištění dlouhodobé hodnoty svého vozidla. Tyto základní prvky zahrnují vše co potřebujete k neustále bezstarostné jízdě, a posilují nejenom vztah mezi společností Iveco a zákazníkem, ale i dokonalou spolupráci mezi prodejní a servisní sítí.

Zavedeny jsou tři základní smlouvy o údržbě:

ELEMENTS:

100% flexibilita.

Ze široké nabídky systému Elements si vyberte servisní plán, který nejlépe splňuje vaše požadavky a je na míru šitý vašemu vozidlu.

100% přehlednost

Maximální přehlednost plateb a měsíční sazby znamenají, že vždy dopředu víte, co bude servis vozidla stát - nepřekvapí vás proto žádné nečekané výdaje.

100% účinnost

Systém Elements je vždy zárukou výhradního použití originálních náhradních dílů 100% Iveco a veškerých servisních služeb autorizovaných dílen Iveco na profesionální úrovni.

100% profesionalita

Značka Iveco nabízí maximálně profesionální výkon díky neustálému odbornému školení svých techniků a nejnovějšímu špičkovému vybavení.

100% bezpečnost.

Pouze široká nabídka služeb systému Elements udrží vaše vozidlo vždy v dokonalé formě a zaručí bezpečné a spolehlivé podmínky pro vaši práci.

100% hodnota

Pravidelná údržba a autorizovaný servis zajistí dlouhodobé zachování hodnoty vozidla.

 

 

Prodloužená záruka ELEMEMTS

Jak​o alternativu ke smlouvám na údržbu a opravy nabízí Iveco prodlouženou záruku. Takže můžete mít jistotu po delší dobu, že Váš vůz bude opraven v rámci zachování vysokých profesionálních standardů, které jsou pro síť Iveco charakteristickým znakem. S prodlouženou zárukou (pokrývající hnací soupravu nebo celý vůz) ještě navíc obdržíte 24 hodinovou službu včetně odtahu nepojízdného vozidla na území celého státu.

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.