AGROTECTRUCKS IVECO Agrotec a.s.

Služby

Rovnací stolice

Rovnací stolice JOSAM
Abychom byli schopni nabídnout naším zákazníkům opravdu komplexní služby v oblasti opravárenství, bylo nutné vybavit servisní dílny širokou paletou technologického vybavení. Mezi taková špičková zařízení patří i rovnací stolice, kabinová věž a mobilní indukční ohřev švédského výrobce JOSAM.
Základem celého systému je podlahový rám pro kotvení jednotlivých rovnacích prvků. K rámu patří široká škála aktivních a pasivních rovnacích spojek, kotvících řetězů nebo aktivních rovnacích podpěrných koz. Systém je ovládán hydraulickým řídícím rozvaděčem a je schopný vyvinout rovnací tlak až 40 tun. Rovnací stolice JOSAM umožňuje rovnání všech typů deformací všech rámových vozidel s celkovou hmotností od cca 2t.
Nezbytným doplňkem rovnací stolice je laserový měřící systém LOSAM Laser AM, mobilní indukční ohřívačka JOSAM a kabinová rovnací věž pro opravy kabin vozidel. Stejně jako u laserové geometrie i v případě rovnání rámů dostává zákazník spolu s opraveným vozidlem holografický protokol o stavu rámu před opravou a po provedené opravě.

Ceník práce rovnací stolice:

 

Rovnací stolice

Měření
geometrie

Vozidlo
do 6t

Vozidlo
6 -12t

Vozidlo nad 12t,
přívěsy a návěsy

Práce na rovnací stolici

800 Kč

2 450 Kč

2 650 Kč

2 900 Kč

 


Laserová geometrie JOSAM
Opotřebení podvozkových skupin vozidla a pneumatik je do značné míry ovlivněna kvalitou a přesností nastavení geometrie náprav.
Naše servisy disponují špičkovým švédským zařízením JOSAM AWF4D, které pracuje na principu mechaniky a laserové optiky. Samozřejmostí je předání protokolu o provedení nastavení geometrie, s grafikou stavu před a po nastavení.
 

Copyright © 2012 IVECO moravia

Vytvořila reklamní agentura GRAWEB, s.r.o.